| FanLenovo a întrebat:

Stiu foarte multe despre telefoane in cazuri Software, dar la Hardware am de invatat.

De aceea va cer ajutorul.

Vreau sa imi achizitionez un al 2-lea telefon, si anume GSmart Akta A4.
Dupa cum veti vedea in lista de specificatii are bateria cam mica, si anume de 1800mAh. Vreau sa stiu daca asta este de ajuns pentru a intretine un display de 5.0 inches (~220 ppi pixel density).

Si vreau sa mai stiu daca pot gasi o baterie mai mare care sa se potriveasca, sau pot sa pun doar baterii speciale?

Răspuns Câştigător
| aly300 a răspuns:

Rezolutia nu e foarte mare insa e octa core telefonul deci nu cred ca e de ajuns m-am gandit si eu sa-l iau dar cred ca optez pentru Philips S398 happy

1 răspuns:
| LuckySeven a răspuns:

1) Ce rezolutie are ecranul (480p, HD, etc.)?
2) Mai sigur, ia-ti o baterie externa. Iata cateva sugestii pentru baterii externe:
http://www.emag.ro/......l-v12727/c