| Zuzumilk26 a întrebat:

Sunt bune telefoanele xiaomi?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sunt de rahat, ia Samsung, nu inlocuitor de telefoane

| Bizon95 a răspuns:

Cica, ca sunt cel mai bun raport performanta pret
nu prea stiu cat se aplica la fiabilitate
iar camera de pe asa un telefon nu are OIS, care o face buna numai cand e destula lumina

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu te ai hotarat man ce sa iti iei? Daca ai dubii ia-ti oneplus 7T Pro varianta cu 12 giga si gata din punctu meu de vedere e cel mai bun telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte bune daca ai un minim de cunostinte pe Android.
Adica sa-ti pui un Launcher, sa faci ceva tweak-uri gen sa dezactivezi cateva animatii sau alte chestii care pot manca baterie, sa dezinstalezi bloateware-ul cu XiaomiADB, etc.
Daca il cumperi si doar instalezi Facebook, whatsaap si Instagram nu o sa fii cel mai mare fan.

| AlexRO100 a răspuns:

Pe scurt da sunt bune.