| xXSpikeXx a întrebat:

Salut TpU!
Sunt cam nehotarat in legatura cu un telefon as vrea sa imi achizitionez un mobil si nu stiu ce sa aleg dintre doua telefoane
Samsung Galaxy Mini 2 or. Samsung Ace
Funda

Răspuns Câştigător
| Hilde a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy mini 2! Il folosesc de jumatate de an si e foarte bun, bateria ma tine, touche-u e super, merge f rapid pe internet si prin WI-Fi!

3 răspunsuri:
| GEOFLOTheAwesomeMythHunter a răspuns:

E mai bine Samsung galaxy mini 2

| StefStefStef a răspuns:

Eu unu mi as cumpara un telefon cu windows phone cauta video pe youtube sa vezi cum arata eu as merge pe HTC iti dau o lista de telefoane si tu ramane sa iti alegi...
HTC 8s
HTC Titan
HTC Radar
Samsung omnia 7
Samsung Omnia W
si cele omnia de la Nokia dar nu prea ma incanta Nokia nu mai e ce a fostwinking
DA MI SI MIE FUNDAwinking

| IoanaDaiana05 a răspuns:

Atat telefoanele, cat si preturile sunt asemanatoare, mie una imi place mai mult mini, acum depinde ce iti place tie mai mult big grin Ca site, iti recomand xphones4all (de aici mi-am luat si eu si sunt preturile mai mici )