| gabrielosss98 a întrebat:

Salut TPU,sunt cu familia mea in Finlanda si o sa imi cumpar un telefon nou si nu stiu ce sa aleg dintre Nokia lumia 920, Samsung galaxy s4, sau Samsung galaxy s3.Si de ce?

7 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Sincer Samsung galaxy S4 se meritahappy

| secret96 a răspuns:

S3winking S4 e prea gigant (parerea mea) si nu are prea multe chestii in plus.
Si nu iti recomand Lumia pentru ca, sincer, androidul e mai bun happy Ai mai multe aplicatii si e mai prietenos cu utilizatorul big grin

| Knife00 a răspuns:

S3-ul e mai finut, mai mic, + ca de banii ramasi faci altceva. Nu e absolut nicio diferenta intre S3 si S4. Nokia Lumia 920 nu imi place. S3-ul e sbutire, placut la atingere, si ceva mai micut e intotdeauna mai bun. E mai frumos cu ecranu' mai mic. happy Succes!

| UnNumeCiudat a răspuns:

S4! arata bine, are platforma android, 2 gb ram, camera buna, etc.

| gabrielosss98 explică (pentru UnNumeCiudat):

De ce nu ti-ai pus si tu numele pe TPU? Ca sa stiu si eu cine imi raspunde la intreabare.Cosmine! laughing

| UnNumeCiudat a răspuns (pentru gabrielosss98):

laughing))), cum m-ai prins?

| VIctoria2000 a răspuns:

Eu as alege dintre Nokia lumia 920 si Samsung galaxy s3.S4 este si mai mare decat s3 (si pana la urma vrei un telefon nu o mini tableta) si face si cam aceleasi lucruri.