| Crimogen a întrebat:

Sunt disperat! Telefonul meu (Samsung Galaxy S2 19100) se blocheaza fara oprire si se inchide. Dupa ce il deschid, merge 1 minut si se blocheaza iar, iar dupa se inchide :\. Mentionez ca are ROOT. Ma gandeam sa il resetez din fabrica si sa fac tutorialul acesta https://www.youtube.com/watch?v=sD_QgFFrhtE pentru unroot, dar nu pot sa umblu pe telefon fiindca se blocheaza... Stiti ce sa ii fac, ca ma doare capul deja :(. DAU FUNDA!

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

DU-l la cel mai apropiat service sau mai bine la operatorul de unde l-ai luat sa il repare mai bine sa platesti un pic decat sa il strici mai tare nu?