| Clau95200 a întrebat:

sunt FreeCodes si as vrea sa stiu daca se poate, cum sa aflu' nr de tel la cineva care ma suna cu ascuns. sa spunem ca l-am aflat dar mai am cevabig grin daca nu va supar cu intrebarile.
Acum as vrea sa stiu ce persoana este adica de unde etc. de unde este atat si adresa sa stiu unde sa impart pumnirolling on the floor va rog mult dau funda celui mai bun raspuns!happy

Răspuns Câştigător
| meduzza a răspuns:

Pai nu prea poti sa afli cine te suna cu ascuns si in caz ca uita vreodata sa te sune cu ascuns(mie mi s-a intamplathappy ) poti sa suni la operatorul de care apartine numarul si sa afli numele in cel mai bun caz (nu au voie sa iti dea detalii despre abonat) dar poti sa ii rogi sa ii bage numarul la apeluri restrictionate si nu te mai poate suna. Poti sa faci asta si pentru toate apelurile cu numar ascuns asta in cazul in care esti sigur ca nu o sa te sune nimeni important cu ascuns din cine stie ce motiv tongue

1 răspuns:
| Ionutzz9 a răspuns:

Pentru inceput...eu zic ca nu ar trebui sa te cobori la nivelul lor...dar daca insisti mergi la un magazin de care tine cartela ta(Cosmote, Vodafone, Orange etc.) si ei ar trebui sa te ajute!