| crowleyburgon a întrebat:

Sunt in foarte marii dubii in cumpararea viitorului telefon. Momentan am un iPhone 5s 16gb de care sunt multumit, dar as vrea o schimbare.
Nu stiu ce sa aleg intre iPhone 6s 32gb (2350 lei) si iphone 6s plus 16gb(2200lei)...un 6s plus de 32gb ar fi 3200 lei si nu am atatia bani...voi ce ati face?
Mi-as dori un + pentru ca as vrea un telefon mai mare cu multa baterie...dar nu stiu ce sa zic in privinta memoriei interne.voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| DoctorWh0 a răspuns:

Eu as zice sa iti ei 6s plus, are baterie mai buna, care esete foarte utila daca asculti multa muzica; rezolutia ecranului este si ea mai mare, deci foarte probabil vei vedea mai bine imaginele. Pentru memoria interna, daca chiar vrei sa pastrezi foarte multe fisiere le poti pune si pe google drive sau ce vrei tu. Eu as lua
6S+. A si daca nu iti plac telefoanele mari, atunci ia 6s normal

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine renunți la iPhone pentru altceva, mai ieftin și chiar mai bun. Iți recomand un one plus 5 t

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine renunți la iPhone pentru altceva, mai ieftin și chiar mai bun. Iți recomand un one plus

| Valentin771 a răspuns:

Eu daca as fi sa aleg as alege 6s, mie imi place mai mult dar parerile se impart, avand in vedere ca nu ai bani de 6s + de 32 gb ar trebui sa faci o alegere foarte buna ca 16 gb de memorie e foarte putin pentru un tanar

| mocanassorinas a răspuns:

Recomand 6s 32 gb