| AxlRose a întrebat:

Sunt in Orange, si mi-am activat optiunea Orange young cu 5 euro credit cu Facebook nelimitat. Spuneti-mi si mie va rog de unde imi descarc facebook-ul ca sa fie nelimitat! Am iPhone 4s si nu merge cu aplicatia de pe telefon Facebook. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| 1AlexS a răspuns:

Google play

| dorynn2013 a răspuns:

Din app store! sau daca ai jailbreak din cydia!

| AxlRose explică (pentru dorynn2013):

Si in app store ce aplicatie caut?

| dorynn2013 a răspuns:

Intra in App Store da ''click''jos pe Search ->in bara de cautare scrie Facebook si alegi din rezultate facebookul care este potrivit pentru versiunea ta de IOS -> ''click'' pe Free -> Install! poate dai si o fundita!

| AxlRose explică (pentru dorynn2013):

Nu sunt atat de prost... optiunea merge cu fb nelimitat doar de la Orange si eu am intrebat de unde descarc facebook de la Orange ca din app store imi ia bani...da mersi pentru preocupare