| florin107 a întrebat:

sunt pe cale sa-mi cumpar un telefon dar nu stiu ce... pe o parte mi-as lua Samsung galaxy s3 pe alta iphone 5 pe alta as astepta pana la Samsung galaxy s4... voi ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Smecheritzu50 a răspuns:

Iphone 5, funda? plzzz

| florin107 explică (pentru Smecheritzu50):

Smecheritzu50 ti-am dat funda pentru ca ti ca si mine cu iphone-ul si ca ai zis plzzz adica m-ai rugat

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Aş zice Samsung Galaxy S3 - vezi comparaţia la linkul :
http://smartphones.venturebeat.com/......e-iPhone-5
http://www.smartprix.com/......3_2141.php

| valentino52 a răspuns:

Bussiness insider a postat ca Apple deja incepe productia intre 50.000 - 100.000 de iPhone 5S si ca prin decembrie le lanseaza si vor aparea pe piata in magazine prin primavara.Cam asa au procedat si cu Ipad 3/ Ipad 4 diferenta dintre ele fiind de doar 4, 5 luni intre lansari in loc de minim 1 an de zile cum procedau de obicei. Fac asta pentru ca iPhone 5 se pare ca are multe probleme din fabrica ba cu camera, bateria, finisajul etc. Eu sunt fericit ca nu am vandut 4S-ul inca si nu m-am aruncat sa-l cumpar desi ma batea gandul pana azi cand am auzit sa il cumpar de sarbatori. Daca in decembrie se adeveresc zvonurile si anunta la conferinta ca Iphone 4S va fi in magazine din primavara nu are rost sa iei Iphone 5-ul care e cam dezamagitor. Nu mai zic ca lansarea ar coincide cu S4 si pare a fi o tehnica Apple daca le-ar lansa in acelasi timp pentru ca utilizatorii de S3 deja pana in primavara se plictisesc si datorita succesului sau foarte multi vor cumpara S4 inclusiv utilizatori Apple. Si pana ar lansa Apple Iphone 5S in toamna cum fac de obicei deja ar fi mult prea in urma...

| andreyy96 a răspuns:

Iphone 5 ar fi cea mai buna varianda big grin

| florin107 explică (pentru andreyy96):

Nu-ti dau funda pentru ca esti stelist si cu siguranta ti cu barcelona
eu tin cu rapid si real madrid
cine tine cu steaua i se impute familia

| Smecheritzu50 a răspuns:

Multumesc mult

| Orgolios a răspuns:

Eu as zice Samsung galaxy DUOS e putin mai mic ca s3 si e dual sim deci 2 cartele si costa mai putin decat s3.

| florin107 explică:

Cica e mai bun iphone 5 decat toate si am dovada uitati linkul : http://www.ziare.com/......to-1200056
deci vedeti ca iphone 5 e pe primul loc

| andreyy96 a răspuns (pentru florin107):

Mda laughing, le-ai cam nimerit

| snnuKY a răspuns:

Mai degraba ti-ai cumpara un Sony Ericson.