| Domynyc a întrebat:

Salut tpu.sunt sofer pe tir si am un Samsung galaxy mini si vreau sa imi bag gps pe el ce imi recomandati.

3 răspunsuri:
| OGO a răspuns:

Salut Domynyc! Eu am un iPhone 3GS si am fost cu el la un prieten care se ocupa cu telefoanele si mi-a bagat un GPS se numeste Garmin este foarte eficient si in afara de asta mearga la fel de bine ca un GPS de masina adica fara internet.tot ce-ti trebuie e sa ai semnal bun.BAFTA sper ca am fost de folos. FUNDA?big grin

| OGO a răspuns:

Ai putea sa incerci sa intri pe: shaaare.com de pe telefon si dai cautare(Garmin) dar daca-l descarci va fi nevoie sa introduci niste codecuri si nu stiu de unde le-ai putea lua.

| Domynyc explică:

Daca puteti sa-mi ziceti de unde s-o iau:d