| bPm a întrebat:

Tata lucreaza la patron dar asta nu conteaza..are un abonament la Orange de 125 euro (fara TVA cu tva ar fi cam 155 euro).
Bun intrebarea mea este ca dupa multe cautari si cearta cu ei. am reusit sa primesc oferta de a cumpara un telefon.
Intrebarea mea este: Ce telefon sa imi iau dintre: Samsung galaxy S2, Htc One S,Sony xperia U, Lg optimus l7.
Sunt unpic avansat in tehnologie si nu strica sa dati si cateva argumente.
Fundawinking

4 răspunsuri:
| Furny a răspuns:

Samsung galaxy S3 deoarece este mai bun ca toate si la abonamentul pe care il plateste nici nu o sa fie prea scump

| bPm explică (pentru Furny):

Nu cred..Htc One S este mai bun ca S3 sau asa mi se pare mie. + ca arata mai misto..deci alta parere.

| bPm explică (pentru Furny):

Pai ce sa compar? Tu mi-ai dat 2 rewiewuri pe care deja le-am vazut..la HTC merge mai repede incarcarea unei pagini..camera ..si chiar si ecranu e mai frumos.