| MelindaVictoria a întrebat:

Tatal meu poseda un Nokia Asha 302 si are internet pe el. In timp ce naviga pe el, i-a aparut un mesaj de a-si schimba browser-ul din fabrica cu Opera Mini, dar acela nu ii deschide paginile de pe internet. As vrea sa stiu cum se dezactiveaza browser-ul si revine la cel din fabrica(Nokia).

1 răspuns:
| WalkerAW a răspuns:

Intri in Play Store sau aplicatia oficiala de descarcat aplicatii a telefonului scrii OPERA MINI si vei vedea daca este instalata. Daca e instalata ii dai dezinstalare sau uninstall.
Dupa aceea Scrii BROWSER si il instalezi pe primul(acela e oficial)
Eu as recomanda sa iti pui pe telefon Google Chrome sau Mozilla Firefox
Funda?