| PlayerE7 a întrebat:

Tatăl meu tocmai a decedat iar pe numele lui erau niste abonamente la Orange ce însumau 200 lei, ultimul facut este din luna august. Dacă mă duc cu certificatul de deces le pot inchide pe toate?

2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Condoleante!
Da, daca te duci cu certificatul de deces, vei putea inchide abonamentele.
Atentie, ca ei vor incerca sa le transfere pe alt nume, sa ramana in familie, etc. doar ca sa ramana active. Daca nu le vrei, nu ceda.

| GouDidodino a răspuns:

Da, le poti închide cu certificatul de deces