| Mihai_Florin_1997 a întrebat:

telefonul meu (Lg l70) are nevoie de o resoftare si as vrea sa o fac de acasa..si am nevoie sa stiu ce program se foloseste la Lg cum e la >Samsung--Samsung Kies la Lg ce program este? Dau funda!

5 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Nu poti sa faci resoftari cu programe de genul ala.

| Mihai_Florin_1997 explică (pentru hp8510p):

Dar cum? Ma poti ajuta?

| hp8510p a răspuns (pentru Mihai_Florin_1997):

Ce problema ai la el?

| Mihai_Florin_1997 explică (pentru hp8510p):

Am incercat sa il rootez si acuma nu mai se aprinde deloc..decat imi apare imaginea bateriei cu 0% in ea..chiar daca il incarc tot asa imi arata deci nu e bateria descarcata. vreau sa incerc sa ii bag un alt soft dar nu stiu cum.

| alexcs123 a răspuns:

Dai restat din fabrica si e ca nou.