| Daniel987 a întrebat:

Telefonul meu se încarcă fast charging, evident cu încărcător de acest tip, cum pot face sa mi se incarce la fel de repede in masina? Mi se încarcă în 4 5 ore...
Dau funda

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai trebuie sa fie și încărcătorul Fast charging nu numai telefonul. Ori faci rost de unul, ori aștepți 4-5 ore

| Anonim9114562123 a răspuns:

Este normal ca în mașină sa se încarce mai greu, nu prea ai ce face. Succes!

| osaandy a răspuns:

Singurul incarcator rapid de masina am gasit pe Ebay de la Samsung incarca 50% din baterie cam in 30 de min si costa aprox 12-15euro. E posibil sa gasesti si in magazine dar si pretul mai mare.