| Cosssmin123 a întrebat:

..tocmai am achizitionat un galaxy s4 si intampin ceva probleme cu functiile smart stay si smart scrol.Adica in setari cand senzorii functioneaza, dar la un video sau o pagina web nu.A mai intampinat cineva problema asta?

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Trebuie sa i setezi air gesture si sa intri pe internet cu programul lui ala cu globul albastru nu cu chrome sau alt browser si sa te uiti la video la fel cu programul intern al telefonului nu cu mxplayer sau alt program