| anonimus1112 a întrebat:

Tocmai ce mi-am cumparat un iphone 5 si am o mica problema. Cat timp trebuie tinut la incarcat prima data? dar dupa prima descarcare?

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

In jur de 5 ore.

| al3xander a răspuns:

Din cate stiu eu la acumulatorii noi (Li-Ion) numai trebuie sa le faci formatarea. inainte se facea la acumulatorii Ni-MH

| 0rlando a răspuns:

Bateria este formatată din fabrică, nu e nevoie să-l mai formatezi și tu încă o dată.
Fă-ți treaba cu el liniștit.

| Stoian_Iulian_1993 a răspuns:

Cel mai bine, parerea mea e sal lasi 24 de ore. eu l-am lasat peste 30 pentru ca am plecat de acasa si l-am uitat si tine bateria. Bafta!