| VasileIon32 a întrebat:

.. Tocmai ce mi-am luat un telefon Samsung Galaxy Ch@t.si se termina bateria foarte repede. Am dezactivat gps-ul mai toate aplicatiile alea, si tot se descarca repede... Ma puteti ajuta va rog? Dau funda :***

Răspuns Câştigător
| Barbu_Vlad_1996 a răspuns:

Incearca sa ii tii luminozitatea mai mica, sa ai activat 2G-ul in loc de 3g si wi-fi-ul sa fie activ doar cand ai nevoie.Inchide si cate aplicatii poti atunci cand nu le folosesti.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Incerca sa te duci din nou la service si sa ii spui sa te ajute.
Pa!

| alexalex01123912124123 a răspuns:

Poti sa ii faci foarte usor root.