| Mihai_Alex_2001 a întrebat:

tocmai mi-am achizitionat un telefon marca CUBOT, mai exact un CUBOT Note S 2016. Toate bune si frumoase, merge bine, iar cand incerc sa trimit mesaje vocale pe messenger mi se aude vocea subtire, ca si cum as avea un program care sa-mi modifice vocea. Nu am instalat nimic de acest gen. Si am cautat si in setari, nu am gasit nimic.

2 răspunsuri:
| 1Me9 a răspuns:

Mdap, am un prieten care are si el Cubot si la fel, cand trimite cate un vocal pe messenger, zici ca e un copil de 10 ani de pe Minecraft ...nu stiu ce au telefoanele astea, mai ales ca si eu, la S5-ul meu tot asta patesc...imi schimba total vocea.

| Kanajambe69 a răspuns:

Cred ca 2% din TPU a auzit de marca asta de telefon.