| cosminnick3000 a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat o cartela Vodafone de 6 euro cu numar si nu stiu sa imi reicarc cartela. Ma puteti ajuta?
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Cu cod de reîncărcare, din magazinele sau locațiile partenerilor Vodafone – poți reîncărca prin apel la *144#, 444, *100# sau poți folosi formula directă de reîncărcare: *144*cod_reîncărcare*număr_telefon#

sursa:

https://www.vodafone.ro/......abilitate/

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica sa o reancarci? Ti-ai cumparat cartela cu numar, nu? Bag-o in telefon.Si la primul apel facut se activeaza.