| xGamerZ212 a întrebat:

un prieten de al meu are un p10 (Huawei) si si-a schimbat bateria dar tot se descarca repede, s-a dus la service cica are un scurt ceva nu am înțeles bine, daca l-a încărcat cu incarcatorul meu, pe care îl folosesc zilnic se poate întâmpla ceva cu telefonul meu, sa se ia si la mine?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai ce-i gripa sa se ia? Ala-i un defect fizic si prietenul tau are dreptul sa i se repare in garantie si daca nu se poate repara obtine negatie de la service si sunt obligati (cei de la magazin) sa i-l schimbe.

| elcosmin a răspuns:

Nu are ce sa se intamole stai linistit, nu e ca bolile cu transmitere sexuala laughing) e un telefon