| xXSpikeXx a întrebat:

Unde as putea gasi un video review despre cosmote smart play

Funda

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Doar in spaniola am gasit un review al telefonului ZTE Kiss Plus rebranduit de Cosmote ca smart play.

http://www.youtube.com/watch?v=j-l_LkXqH24

| xXSpikeXx explică:

Si ce as putea gasi pe linkul asta?

| xXSpikeXx explică:

Poti sa cauti tu cat vrei ca nu este nici un video pe link-ul acela cu ce caut eu sau tu ai inteles altceva din intrebarea mea.

| Journey_Desmond_1999 a răspuns:

Nici eu nu pot sa gasesc un review cu cosmote smart play. Daca cauti pe youtube gasesti numai un gameplay.Eu iti recomand oricum telefonul deoarece este special facut pentru jocuri.Si la capitolul internet sta bine.