| AwanderingLove a întrebat:

Unde se fac asigurări pentru case se poște face asigurare de distrugere pentru telefon? Am un s7 edge si vreau săi fac asigurare pentru telefon de distrugere știți unde se poate face?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Asigurarea telefonului se face la furnizorul de unde l-ai cumparat sau la furnizorul unde iti platesti factura telefonica, daca telefonule ste platit integral.
Eu am abonament lunar unde platessc lunar un extra $10/luna, ca asigurarea in caz de spart, stricaciuni sau pierdut.