| xXTheDeadHeroDarkXx a întrebat:

va rog enorm ajutati-ma am facut o tampenie cu telefonul meu Samsung galaxy mini in odin si am bagat la ops tass.v1.0 si am dat pe optiunea one package si am bagat la one pakage S5570XWKC7_S5570XXKB1_S5570OXXKC3_HOME asa si am intrerupt pentru ca uitasem sa scot simul si cand l-am scos nu mai merge sa aprind telefonul ce sa fac?

1 răspuns:
| Iubareatzãã a răspuns:

Off...in ce rahat te-ai bagatstraight face sorry dar nu am cu ce sa te ajut.sad
Bafta!