| fabyan342 a întrebat:

Va rog frumos sa imi dati si mie Numarul de telefon de Orange de la servici Huawei.Va rog frumos ajutati-ma pentru ca am o problema cu telefonul si nu mi se mai aude in el nici la muzica nici cand ma suna cineva dar cand bag castile in el se aude foarte bine va rog sa imi dati nr de Orange de la servicii Huawei! Dau funda la cel mai bun Raspuns!

3 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Telefonul Huawei este marca Orange.
Cei de la Orange, ar trebui sa aiba informatii pentru acesta, nu exista un call-center special pentru ei.
Numarul de telefon de la Orange call-center: 411

| fabyan342 explică (pentru snzpaul):

Ba numarul asta 411 este taxabil? trebuie sa am abonamentt?

| snzpaul a răspuns (pentru fabyan342):

Nu trebuie sa ai abonament, este disponibil pentru toti cei ce sunt in reteaua Orange.