| Iunix a întrebat:

Vă rog frumos să mă ajutați, am o mare problemă! Am un telefon Vodafone Smart mini 3 și am avut parolă cu model. Sora mea s-a jucat pe telefon și a introdus modelul greșit de mai multe ori iar acum s-a blocat. Îmi cere să mă conectez cu contul de google ca să-l deblochez, dar nu am net și nici nu m-am conectat cu telefonul la contul de google.

Puțeți să-mi spuneți un program cu care să-l deblochez?

Sau să îmi spuneți cum să folosesc programul "Code Calculator 5.4 ".
( nu vreau să-l resetez )

1 răspuns:
| Andrey_Savu_1995 a răspuns:

Nu folosii nimic..https://www.youtube.com/watch?v=qrYoN7j2JIs urmeaza tutorialu asta..asa am patit si eu si l-am rezolvat urmarind acest tutorial