| c8cilu a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati am o foarte mare problema cu un mobil iphone 3gs am la el display'u si touchscreen'u sparte, s-I vreau sa imi iau de pe un site componente pentr-u el si problema e ca nu am destui bani s-I vreau sa stiu daca afecteaza cu ceva daca touchscreen'ul nu e original daca afecteaza cu ceva folosirea lui..multumesc astept.

Răspuns Câştigător
| alexsiceva a răspuns:

Atunci nu are nimic daca nu e original displayul sau touchul

2 răspunsuri:
| alexsiceva a răspuns:

Daca e FAKE si made in china eu nu te pot ajuta prietene pentru ca nu exista asa ceva.

| c8cilu explică (pentru alexsiceva):

Nu telefonul e fake!