| kar1GaNNN a întrebat:

VA ROG frumos sa ma ajutati cu un sfat si cu o parere, nu stiu ce telefon sa imi iau, Philips S388 sau Allview P5 Life, dupa aprerea voastra ce ati cumpara? Dau funda celui care ma ajuta!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview P5 Life, deoarece este puţin mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.pcgarage.ro/compara/979672,954729

Toate cele bune.

| Adyțu_Ady_1999 a răspuns:

Salut,parerea mea este ca ar trebui sa iti Philips s388, in niciun caz Allview dupa mine sunt cele mai proaste telefoane facute de chinezi se blocheaza mai mereu.Eu as zice sa iti iei un Galaxy s2 sau s3 sau HTC one m7!
Funda!

| LTAA a răspuns (pentru Adyțu_Ady_1999):

Ai fumat ceva? Zic asta pentru ca alternativele tale sunt deplasate, aici omul intreaba de modele de telefoane care costa 400-500 si tu vii cu m7, care costa 1500!