| yoloqerty a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi. Am acum un telefon Samsung A6 2018 si m-am gandit ca poate ar fi bine sa il schimb cu ceva tot in jurul pretului aluia. Astfel, am gasit telefonul Samsung A30s. As fi foarte recunoscator daca (cei priceputi) mi-ati putea da niste pareri pro si contra despre acest telefon. Multumesc.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Arunci banii aiurea pe Samsung. Scapa de ala si uita-te la Huawei sau Xiaomi, au niste telefoane excelente sub 1000 RON.

| awspam a răspuns:

Recomand iphone 11 promax, sa imi spui si mie cum te simti cu el,
eu merg mai des la wc de cand cu un singur rinichi