| EdySH0r123 a întrebat:

SALUT TPU! va rog sa ma lamuriti si pe in legatura cu ceva..Bun..deci. voi ce ati alege intre un Samsung galaxy s2 si replica de iphone 5s gold ..si va rog justificati raspunsul..ps:s2 original nu replica

3 răspunsuri:
| AleHh a răspuns:

Din moment ce acel Iphone e replica, parerea mea e ca nu e bun si nu are aceleasi facilitati ca originalul. ti se poate strica oricand. Mai bine alegi s2-ul.

| cristimihailov a răspuns:

Galaxy S2. Nu stii cat de performanta este replica aceea. In general nu este performanta.

| piratuu a răspuns:

S2 e mai bun.