| Adrian_Costin_1999 a întrebat:

Veau sa imi iau si eu un telefon si nu stiu pe care sa il aleg: Samsung Galaxy A8 2018 sau Huawei P20 Lite? Vreau cateva sfaturi. Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Huawei e una din mărcile care actualizează constant telefoanele.
Eu aleg Huawei.
Samsung nici acum nu au actualizat toate s7 care au ieșit cu Android 7.
Ce rușine.
Nici nu mai vorbesc de Android P. Acesta e o utopie pentru cei ce dau banii pe Samsung.
Până și Note 9 are Oreo.
Insă nu contează. Prostimea e mulțumită doar pentru că scrie Samsung pe telefon. Nu raționează mai mult.
Cumpără ceea ce vrei.

| Iulianmary a răspuns:

Iti tecomand A8 2018, il am personal si sunt ff multumit, P20 are probleme cu bateria.

| Elieee a răspuns:

Huawei p20 lite e o alegere mai bună

| Nicolcea_Tiberiu_2001 a răspuns:

Eu așa alege Huawei pentru că ieste mai bune are securitate mai bune că la Samsung Galaxy a 8 acum tu faci alegerea ieste doar a ta

| Corobca_Ciprian_2002 a răspuns:

Samsung Galaxy A8 este asemanator cu Samsung Galaxy A5. Daca ai avut un A5 sau chiar A3 iti va fi mai usor sa intelegi toate detaliile si setarile telefonului.In schimb Huavei P20 Lite e putin mai diferit fata de modelurile anterioare de Huavei. Sper ca te-am ajutat cu ceva!

| Adrian_Costin_1999 explică (pentru Corobca_Ciprian_2002):

Multumesc! Acum am un j5 2015 si imi iau altul mai mult pentru memorie ( asta are doar 8 GB ).