| elysey a întrebat:

vin cu o prb tare ciudata am un Samsung galaxy s2 prb este ca cand este frig afara apar dungi multe dungii negre si multe cand este foarte frig in jur de 5 grade se vede doar 5% din display si numai merge deloc dar cand este cald telefonul sau cand este cald afara se vede perfect fara dungi sau altele.Mentionez ca tel a avut husa, folie de protectie nu este zgariat/lovit/trantit/spart.De la ce poate o fi? Astept raspunsuri de la expertii care cunosc aceasta problema si ii invit sa ma ajute cu un sfat.Acord Funda, multumesc si astept raspuns!

1 răspuns:
| Cozma_Loredana_1989 a răspuns:

In principiu e o problema de la placa, cand face asa...dar nu trebuie sa fim pesimisti mai sunt cazuri cand e doar vorba de frig daca e asa trebuie tinut ori in buzunar ori intro husa in geanta si nu va mai face asa, daca da...e un pic mai aiurea, nu cunosc rezolvare la problema asta