| JockerStoica a întrebat:

Voi ce ați alege dintre Samsung galaxy s4, Samsung galaxy note 3 si iphone 5s?

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

Eu am iPhone 5S şi îmi place mult, mai ales pentru sistemul de operare iOS 8. Doar că are ecranul mediu sau chiar mic pentru unii.
Poate tu vrei un ecran mare, dar îţi place iOS, atunci ia-ţi iPhone 6 sau 6 Plus. Dacă îţi place android, ia-ţi gândul de la iPhone şi orientează-te spre Samsung. Eu aş alege Note 3. E mai mare, e mai nou, va primi actualizări mai multe şi mai repede faţă de S4.
Acum tu alegi. Mai întâi alege dintre sistemele de operare, iOS vs Android şi apoi dintre telefoane. Succes!

6 răspunsuri:
| Diamantsacru a răspuns:

Iphone 5s

| IEHOVADUMNEZEU a răspuns:

Salutare
sunt posesor de galaxy s4 si de note 4
tin sa precizez ca galaxy s4 face pe iphone 5s la viteza camera internet
dar la design iphone castiga
iar note 3 este un telefon foarte puternic cu o camera buna
alegerea mea note 3 daca vrei canera buna display bun performanta mare daca vrei ecran mare
funda?

| metinmetin4 a răspuns:

Samsung galaxy note 3.

| SuPrΔDozΔ a răspuns:

S4

| danutza2492 a răspuns:

Iphone 5s

| Eca12 a răspuns:

După ce că iPhone5 costa destul de mult, mai este și foarte nașpa. Are un meniu tâmpit și camera pe fata e varza. Eu am o prietenă care are s4 și e foarte mulțumită