| IONYUTZ a întrebat:

voi ce ati alege?
a) Motorola Fire
b)Samsung S6102 Galaxy y duos
c)Samsung B5330 Galaxy chat
d)Samsung S5300 Galaxy Pocket
e)Nokia 500
f)Lg Optimus L3
Funda

Răspuns Câştigător
| Sarudman a răspuns:

Eu ti-asi recomanda sa alegi dintre cele trei Samsuung-uri.Eu sunt foarte mare simpatizant Samsung si sunt si foarte bune telefoanele. Daca vrei sa vezi ce pot telefoanele si ce,, competente,, au intra pe GSM arena... acolo ai tot despre ele: dimensiuni capacitate etc. P.S.:cand intri pe GSM arena ai acolo uns in stanga sau in dreapta cauta si scrii numale telefonului. Sper ca te am ajutat.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Nokia 500, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/compare.php?ids=2022,1785,2156,2049

http://www.smartprix.com/compare.php?ids=2022,1777,2055

Toate cele bune.

| Crishulinaaa a răspuns:

Unul dintre Samsunguri. Sunt destul de bune parerea mea. eu am Samsung s3350 chat si ma tine bateria foarte mult tinaind cont ca sunt toata ziua cu telefonul in mana. plus ca a rezistat la niste cazaturi zdravene. adica nu pot spune ca a ramas in perfecta stare. mai are zgarieturi ici colo dar fata de alte telefoane rezista super bine. il am de un an cred si nu am de ce sa ma plang + ca e super ok si la pret. happy

| Allexsu_Allex_1997 a răspuns:

Sa stii ca m-am uitat la toate si am vazut ca Lg Optimus L3 e mai bun ca celelalte care le-ai scris tu happy Deci Fwinking [Parerea mea!]

| RaduDidactic a răspuns:

Sincer galaxy y

| Batman2002 a răspuns:

Lg Optimus L3
Funda?