| Patrick20061997 a întrebat:

voi ce ați alege dintre un Samsung A8 sau S8 sau Huawei P20 cel cu 2 camere? Voi ce ați alege?

Răspuns Câştigător
| PumaTigruta a răspuns:

Păi.S8 si P20 sunt de doua ori mai bune la performanta decat A8, la cameră si design eu aș alege S8(lentile foarte bune, culori vii)plus ca are si alte chestii interesante(cum ar fi HDR 10 Compliant), e rezistent la apă(P20 nu e), are functia blurtooth mai nouă, rezolutia 2K la display, filmează 2K pe față(Huawei nu are aceste opyiuni). Sper că te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

P20

| Țoglă a răspuns:

Eu aș alege s8.

| Alfred0703 a răspuns:

S8(chiar daca a aparut s9). Nici nu merita sa explic de ce.

| Asag a răspuns:

Eu as alege s8.