| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ati alege intre un Samsung Galaxy S5 si un SONY xperia Z3?

12 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Sony Xperia Z3, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......2yopx4.php

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsung Galaxy S5

| DanielVălean a răspuns:

S5

| Dzeko7 a răspuns:

Sony xperia z3 este mai performant avand in plus fata de celalalt 1GB RAM, camera frontala are cu 4, 7 Mb pixeli mai mult ca galaxy s5 si baterie de 3100 Mah fata de 2800 cat are s5.In rest sunt la fel.Eu iti recomand Sony xperia z3.

| WalterWhite a răspuns:

Z3 pentru ca :
-are camera mai buna
-are 1Gb ram in plus
-baterie mai buna

| DemBow a răspuns:

S5

| miuuuuxd a răspuns:

Z3, cel mai bun telefon.

| Maree1 a răspuns:

Sony CLAR!

| AlexaDramaQueen a răspuns:

Sony Xperie Z3. Majoritatea ar spune Samsung Galaxy ( de orice tip ), pentru ca Samsung este mult mai promotav si cunoscut. Eu am un Sony Xperia E1 codat pe Vodafone si imi merge perfect. Sper ca te-am ajutat.

| marcofrangeti a răspuns:

S5

| andda6969 a răspuns:

S5, are si un aspect mai frumos.

| andrei12345678901 a răspuns:

Samsung galaxy s5