| mihainet a întrebat:

Voi ce ati alege Samsung galaxy s3 sau iphone 5? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| aly300 a răspuns:

Si s3 e mai bun are procesor de 1. 4ghz quad core pe langa iphone de 1. 2ghz dual core

10 răspunsuri:
| PetreAndrei99 a răspuns:

As alege Samsung galaxy s3.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Scaraoschii a răspuns:

Da si eu cred ca Samsung galaxy s3 e mai bun

| Nexus_Darius_1989 a răspuns:

Samsung

Răspuns utilizator avertizat
| UnCorpSanatos a răspuns:

Pentru Iphone 5 o sa scoata Samsung adevaratul rival prin martie 2013 galaxy s4 tongue

| PuFaRiNa007 a răspuns:

Iphone 5 :-p

| TrustStyle a răspuns:

As alege iphone 5...ca sa-l vand si sa-mi iau 2 s3-uri...iphone 5 nu are mai nimic nou decat prostia de iphone 4, doar ca-i mai lung si are spatele de metal.Samsung galaxy s3, rupe iphone-ul si siri-ul lui.

| XxRoyalxX a răspuns:

CSamsung Galaxy s3 dar, acum depinde, si cati bani ai, care are bani mai eccesibili normallaughing

| s3v3n7 a răspuns:

Eu mi-as cumpara un Ipad big grin