| Ispas_Mihai_2000 a întrebat:

Vreau o să îmi bag internet la calculator NELIMITAT şi stau într-o zonă greu accesibilă unde nu am posibilitatea să bag internet prin cablu.
Asa că vreau sa mă ajutati cu oferte (NELIMITAT VREAU SĂ DESCARC MUZICA FILME ETC) si sfaturi mulțumesc mult DAU FUNDA.

3 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

De la Digi, RDS sau Orange prin stick usb, repet! nu iti recomand, de oarece ai o acoperire foarte mica cu acel stick si iti ruleaza in vreo 90-100 kb/s, si eu am avut de la Orange, stau langa oras la vreo 9-10 km si abia mergea netul prin stick, la tine nici nu cred ca iti ruleaza, dar incearca sa vezi,

| Ispas_Mihai_2000 explică (pentru DaniTDCI):

Am la Vodafone am viteză de 1 mb/s nu constant dar e viteză minim 500kb/sec faza e că am 3 g si se duce intr-o zi laughing) pe Orange e nelimitat?

| DaniTDCI a răspuns (pentru Ispas_Mihai_2000):

Daca ai deja de la Vodafone nu merita sa il schimbi, mai ales pe abonament la Orange, de oarece e scump, eu am abonament de 50 lei pe luna si am 1.5 gb de net pe luna, pe langa minute si mesaje