| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa achizitionez un iPhone 6+ gold si am 2 retineri
1. Este de incredere site Okazii a mai cumparat cineva? (nu pot sa il iau de nou )
2. care dintre aceste oferte http://www.okazii.ro/iphone-6plus-gold-a181958970 respectiv http://www.okazii.ro/......a181777251 e mai ok avand in vedere ca al 2 lea are urme de uzura dar nu ma deranjeaza f tare? am nevoie urgent de raspuns ofer FUNDA

Răspuns Câştigător
| blacksky13 a răspuns:

Da, sunt de acord cu tine in legătura cu al doilea link.
Pentru mine mică problema care se afla la ambele este memoria. Eu am un iPhone 5s tot cu memorie de 16gb si sunt cam nemulțumit. Dar oricum îți recomand a doua oferta.

| xRapid1923 a răspuns (pentru blacksky13):

Nu e problema doamne eu am un iPhone 4s de 8 gb si tot mai am 1 gb liber laughing

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, okazii e un site de încredere. Indicat e să-l iei pe al 2-lea.

| blacksky13 a răspuns:

XRapid1923, stiu dar faza e ca la mine pozele ocupa cam 5-6 gb de memorie