| raul83 a întrebat:

Vreau sa achizitionez un telefon Karbonn Titanium Octane Plus pictures! Vreau si eu cateva pareri despre telefon. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| MarinAdascalitei a răspuns:

Daa, asta este un telefon care arata foarte bine si este mult mai ieftin decat telefoane asemanatoare cu specificatii tehnice similare. Pacat ca nu se gaseste pe la oferte ca mi-ar fi placut si mie. Mai asteptam. Cine stie?

| daviddosu a răspuns:

Atsa este un telefon ok dar iti recomad sa te uiti si la telefonul asta karbonn titanium dazzle-3 s204 cu dual-sim si 8gb. Are aproape acelasi pret si este un telefon foarte bun. Eu pe asta il am si merge fara probleme.