| Ionut_Ionut_1998_WvhP a întrebat:

Vreau sa aflu si eu un service gsm care poate repara touchscreen-ul la un Samsung galaxy grand i 9060

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă mai ai Garanţie la telefon, atunci îl duci la un Service menţionat în lista din Certificatul de Garanţie!
Dacă nu, atunci îl poţi duce la ORICE Service.

Toate cele bune.

| sorinel22 a răspuns:

Nimeni iti spun e sunt 2variante sau mai multe ori cumperi tu Eran si i-l pui tu (asa nu dai bani pe manopera )sau te duci cu el la fsn si i-l lași o sa ți-l facă in 2-3zile eu ți-aș sugera sa cumperi un ecran secund pentru ca mie la fsn miau adus un ecran ca dracu mia rau ca la mana a5era scosdin locul lui asa ca fie cauți ecran fie ai bani si nu te interesează fir iti cumperibsi i-l pui tu

| dani2002 a răspuns:

Pai daca mai ai garantie la el il duci la magazin, iat daca nu ai cauti touchscreen