| andrei32838 a întrebat:

Vreau sa cer o parere de la voi. Acum am internet fix si televiziune de la digi si as vrea sa ma mut pe Vodafone(Upc) deoarece abonamentul de telefonie mobila este tot la Vodafone. In primul rand as vrea sa ma mut deoarece cei de la digi in zona mea nu ofera mai mult de 100Mbps, iar cei de la Vodafone(upc) ofera viteza de 500Mbps.

Voi ce experiente ati avut cu UPC? Merita sa ma mut la ei? Au conexiune stabila?

1 răspuns:
| Frank51 a răspuns:

Nimeni nu poate sa bata digi. Dar daca nu ai de ales, orice alt provider va fi ok.