| Sebyk11 a întrebat:

Vreau sa cumpar telefonul Allview e2 living pana azi credeam ca este un telefon bun pentru pretul lui, dar unu spun ca este slab si ca un Allview a5 smyle este mai bun. straight face

3 răspunsuri:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Da e adevarat ca Allview nu sunt telefoane foarte bune dar nici proaste, daca vrei un telefon bun ia-ti un Sony sau un Samsung. Mult noroc. happy

| RobykaBskf a răspuns:

Ceau seby da este adevarat Allview sunt telefoane proaste, ieftine daca vrei ceva bun cumpara, galaxy s4 ca e cam tot la pretul lui Allview si mai bun.Sau note 3 este pe primul loc! Sa nu iti iei iphon5 nu is bune sunt prea complicate. Funda?

| Sebyk11 explică:

Da stiu ca nu sunt telefonae foarte bune dar am un buget mic de 350 de lei si nu stiu pe care sa il aleg Allview e2 liging sau a5 smyle, ca aspect e2 living mi se pare mult peste dar nu prea ma pricep la partea technica.