| Silviu737 a întrebat:

Vreau sa cumpăr un Iphone XR la mâna a doua. Acum am un Samsung galaxy a8 2018. Ar fi un upgrade considerabil. Cum merge telefonul se descurcă bine la jocuri, bateria e ok. Vreau sa stiu daca merita mai ales că schimb si platforma

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bateria la Apple nu va fi niciodata la nivelul Android, e mică, dar se si incarca repede. În reste in toate privințele este PESTE.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xr nu este un model prea bun, dar daca vrei iphone e ok. Cipul a12 e bun, printre primele, ramii doar 3 nu sunt destui, ecranul e sub 1080. Ruleaza jocuri bine dar vei fi dezamagit la pretul ala.

| NoName75 a răspuns:

Daca îți iei Iphone renunți la jocuri
Iphone nu poate duce jocurile ca si un telefon cu Android

| Legendary1Axe a răspuns:

Pe Apple nu exista unele jocuri de pe Android(Fortnite, PUBG, etc.)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Legendary1Axe):

Umm... Fortnite a aparut prima oara pe Apple si PUBG chiar l-am și jucate pe un iPhone laughing