| Iriinuutsa_Irina_1996 a întrebat:

vreau sa fac cadou unei prietene un Samsung galaxy s3 mini. dar nu stiu mai nimic despre el. daca e un telefon bun. cata memorie interna are... etc. va rog frumos daca ati putea sa imi dati o pagina...sau daca stiti sa imi spuneti cum e telefonul. multumesc happy

3 răspunsuri:
| Dannyy91 a răspuns:

Memoria telefonului porneste de la 16 Gb( dar utilizabili sunt 9-10Gb, restul fiind ocupati de sistemul de operare), ii poti adauga si-un card de memorie. Este destul de bun telefonul si are o constructie buna, ecranul super amoled este foarte bun, culori vii si clare, camera este buna(8 mpx). In google play ai foarte multe aplicatii, Androidul este foarte prietenos si intuitiv.

| ShAk3 a răspuns:

Heii:) uite ai aici un link unde poti vedea toate specificatiile telefonului:D http://www.gsmarena.com/samsung_i8190_galaxy_s_iii_mini-5033.php