| mihainet a întrebat:

Vreau sa fac un abonament la Orange si astfel imi iau si un Samsung galaxy s3 la acest abonament. Pe langa plata abonamentului lunara, cand ridic telefonul mai trebuie sa dau o suma, in jur de 800 lei. Intrebarea mea este daca aceasta suma se poate platii in rate (2 rate ar fi impecabil)? Dau funda.

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu poate fi platita in rate. Suma reprezinta o parte din pretul real al telefonului.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Din pacate nu se poate achita suma in mai multe rate. In momentul activarii abonamentului si ridicarea telefonului, va trebui sa achitati si diferenta de bani tot odata.

| stefangs a răspuns:

Se poate palti dar nu in 2 minumul este 6 uite http://www.orange.ro/shops/plata-in-rate-ro.html

| MINEL2 a răspuns:

Depinde ce fel de abonament iti faci cam intre 100-200 lei sau se poate mai mult... Funda? : )