| Sarbu_Dani_1998 a întrebat:

vreau sa flu cat costa un Samsung galaxy mini2?
Si care este mai bun Samsung galaxy ace sau mini 2
Dau FUNDA celui care imi zce cat mai repede

Răspuns Câştigător
| SparkleO a răspuns:

Galaxi mini 2 e mai bun. Tata il are de jumate de an si se misca la fel de repede ca in prima zi. O prietena are Galxi Ace de vreun an si deja i se blocheaza, ii sacadeaza jocurile, nu-i mai merge internetul... tine minte, niciodata, dar niciodata sa nu aduci un telefon la stadiul din fabrica. Il distrugi!

| fullstop a răspuns (pentru SparkleO):

Pe al meu l-am "distrus" sad

3 răspunsuri:
| COOLboY a răspuns:

Daca vrei sa folosesti telefonul pentru jocuri, iti recomand Samsung Galaxy Mini 2, deoarece are un GPU Adreno 200 care e mai performant decat cel a lui Ace. Dar daca vrei sa iti folosesti telefonul ca pe o camera foto, iti recomand Galaxy Ace, deaorece are camera de 5MPx + blitz LED, mai bine decat 3MPx a lui Mini 2. Dar daca vrei sa folosesti telefonul pentru ambele lucruri, iti recomand Orange Nivo, care costa 455 lei, dar nu are blitz la camera de 5MPx, insa are procesor Dual-Core de 1Ghz Cortex A5!

| nyteshade1797 a răspuns:

Galaxy mini 2 pentru ca are procesor cortex, ceea ce inseamna ca iti va merge Temple Run, si alte jocuri misto. Eu am Galaxy Gio (Galaxy Ace cu ecran mai mic) si merge greu Temple Run.
Galaxy Mini2 costa in jur de 600 lei nou si 400 second. Tu alegi.
Funda?