| AL1N14 a întrebat:

vreau sa îmi achiziționez Samsung s10 lite. Și nu știu dacă are robotul bixby

Răspuns Câştigător
| skull12 a răspuns:

Da, are robotul bixby, disponibil pe s20, s20+, s20 ultra, fold etc... printre care se enumera si s10 lite.
Poti sa vezi si aici, de pe site ul oficial : https://www.samsung.com/ro/apps/bixby/

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Are
Eu ii spun acestui model S10ewinking

| Simpatic a răspuns:

Aaa gata mi-am dat seama e ca al meu S10, are acel bixby! am si un S10E care-mi place mai mult ca e mai finut dar S10 lite asta e mai mareee

| cfrtobias a răspuns (pentru Simpatic):

Vezi la mine intrebarea daca ai incercat cumva la s10e ca eu asta am

| Simpatic a răspuns (pentru cfrtobias):

Am vazut eu ambele S-uri le am in garantie si nu ma bag sa fac modificari in ROM sub nicio forma!
Nu ti-as recomanda nici tie, nu stiu ce ai vrea sa faci cu un alt firmware de la alt procesor?

| cfrtobias a răspuns (pentru Simpatic):

Voiam sa mut pentru snapdragon am inteles ca e mai bun si bateria ar tine mai mult

| Simpatic a răspuns (pentru cfrtobias):

Nu ma pricep dar ma gandesc logic snapdron fiind altceva decat exynos ma gandesc ca firmwarele sunt si ele diferite, ca la masini ECU unui motor de 2, 7 litri are alte setari fata de unul de 2, 9 litriwinking
Eu nu zic ca nu-i posibil ceea ce cauti dar cred ca doar niste experti in ale telefoanelor au facut asta si mai ales cei care nu au nimic de pierdut, eu nu vreau sa imi stric tel-ul de ex laughing

| cfrtobias a răspuns (pentru Simpatic):

Ma gandesc si eu ca am garantie inca :)) da totusi cred ca exista posibilitatea sa fac asta daca exista https://www.youtube.com/watch?v=bUUWmBScGc0&t=199s uite, eu nu schimb pe mai mic sau mai mare ca exista fix pentru s10e