| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa imi achizitionez un alt telefon momentan am un 4S si m-am gandit dintre iPhone 6 sau 6+ in afara de pretul lor care e mai avantajos? mi se pare mai mare 6+ dar nu m-ar deranja asa tare. Ofer FUNDA

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 6 Plus (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......lopdjq.php

Toate cele bune!

1 răspuns:
| alexjianu a răspuns:

Eu zic sa iei 6 deoarece acesta este mai mic si pot spune putin mai finut. Adica in comparatie cu 6+ care se apropie de dimensiunile unei tablete 6 este mai avantajos ca pret si dimensiuni. Pe partea tehnica nu difera foarte mult poate camera putin mai buna dar in rest sunt de parere ca e la fel de bun. Funda te rog.