| IouDen a întrebat:

Vreau să îmi cumpăr un Samsung galaxy s4, de care alb sau negru?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Pe alb se vad mai repede zgarieturile, praful si mizeria pe care o depui umbland zi de zi pe el. Recomandarea mea este pe negru fiindca e mai greu de observat si nu se prea vede daca e murdar sau nu.

1 răspuns:
| RaduTN a răspuns:

Este mai ok varianta pe negru, am vazut telefoane albe care s-au ingalbenit pe spate. Asta o poti rezolva cu o husa dar daca ai de gand sa nu folosesti husa mergi pe varianta neagra.